menu
Hjem
> Hårpleje
> Hårstyling
zoom_in
REF Stockholm Intense Hydrate Styling Cream 200 ml
REF Stockholm
Køb nu
115 kr.
open_in_new
add
Liste
Priser
Om produktet
south
sort
add
115 kr.
På lager
arrow_forward_ios
add
129 kr.
På lager
arrow_forward_ios
add
202 kr.
På lager
arrow_forward_ios
add
224 kr.
På lager
arrow_forward_ios
Om produktet
-
Mere fra
REF Stockholm:
300 ml
REF Stockholm
Texture Spray 300 ml
129 kr.
Ikke på lager
430 kr / l
200 ml
REF Stockholm
AHA Scalp Detox Treatment 200 ml
315 kr.
På lager
1.575 kr / l
Tilføj
list_alt_add
150 ml
REF Stockholm
Rough Paste 150 ml
100 kr.
På lager
665,33 kr / l
Tilføj
list_alt_add
125 ml
REF Stockholm
REF Root Concealer Black - 125 ml
131 kr.
På lager
1.048 kr / l
Tilføj
list_alt_add
250 ml
REF Stockholm
Root to Top 250 ml
92 kr.
På lager
368,4 kr / l
Tilføj
list_alt_add
100 ml
REF Stockholm
Illuminate Colour Conditioner 100 ml
118 kr.
På lager
1.180 kr / l
Tilføj
list_alt_add
300 ml
REF Stockholm
Flexible Spray 300 ml
109 kr.
På lager
363,33 kr / l
Tilføj
list_alt_add
175 ml
REF Stockholm
Ocean Mist 175 ml
93 kr.
På lager
532,69 kr / l
Tilføj
list_alt_add
300 ml
REF Stockholm
Hand Wash Peach & Almond 300 ml
175 kr.
På lager
583,33 kr / l
Tilføj
list_alt_add
200 ml
REF Stockholm
Weightless Volume Refreshing Mousse - 200 ml
125 kr.
På lager
625 kr / l
Tilføj
list_alt_add
200 ml
REF Stockholm
Dry Shampoo Brown 200 ml
92 kr.
På lager
458,6 kr / l
Tilføj
list_alt_add
250 ml
REF Stockholm
Illuminate Colour Masque 250 ml
149 kr.
På lager
596 kr / l
Tilføj
list_alt_add
75 ml
REF Stockholm
Rough Paste N°404 75 ml
91 kr.
På lager
1.216,27 kr / l
Tilføj
list_alt_add
100 ml
REF Stockholm
Ocean Mist N°303 100 ml
65 kr.
På lager
651,9 kr / l
Tilføj
list_alt_add
85 ml
REF Stockholm
Rough Wax N°505 85 ml
109 kr.
På lager
1.282,35 kr / l
Tilføj
list_alt_add
85 ml
REF Stockholm
Fiber Cream N°323 85 ml
119 kr.
På lager
1.400 kr / l
Tilføj
list_alt_add
100 ml
REF Stockholm
Curl Power 100 ml
99 kr.
På lager
Tilføj
list_alt_add
200 ml
REF Stockholm
Shine Spray 200 ml
112 kr.
På lager
560 kr / l
Tilføj
list_alt_add
100 ml
REF Stockholm
Weightless Volume Conditioner 100 ml
69 kr.
På lager
690 kr / l
Tilføj
list_alt_add
125 ml
REF Stockholm
Leave in Serum 125 ml
139 kr.
På lager
1.112 kr / l
Tilføj
list_alt_add
chevron_left
chevron_right