menu
Hjem
> Hårpleje
> Balsam
zoom_in
Milk Shake Everlasting Bonds Conditioner 250 ml
Milk Shake
Køb nu
251 kr.
open_in_new
add
Liste
Priser
Om produktet
south
sort
add
(-15%)
251 kr.
På lager
arrow_forward_ios
add
295 kr.
På lager
arrow_forward_ios
Om produktet
-
Mere fra
Milk Shake:
-15%
120 ml
Milk Shake
Everlasting Bonds Mask 120 ml
251 kr.
På lager
2.091,25 kr / l
Tilføj
list_alt_add
200 ml
Milk Shake
Milk_shake Whipped Cream 200 ml
99 kr.
På lager
495 kr / l
Tilføj
list_alt_add
100 ml
Milk Shake
Glistening Serum 100 ml
139 kr.
På lager
1.390 kr / l
Tilføj
list_alt_add
-20%
50 ml
Milk Shake
Whipped Cream Leave In Foam 50 ml
72 kr.
På lager
144 kr / 100 ml
Tilføj
list_alt_add
-9%
70 ml
Milk Shake
Integrity & Strenght Conditioner 70 ml
77 kr.
På lager
1.100 kr / l
Tilføj
list_alt_add
chevron_left
chevron_right