menu
Hjem
> Husholdning
> Indretning
> Dufte og lys
zoom_in
Læsø Saltcare Diffuser Strandkanten
Læsø Saltcare
Køb nu
200 kr.
open_in_new
add
Liste
Priser
Om produktet
south
sort
add
200 kr.
På lager
arrow_forward_ios
add
205 kr.
På lager
arrow_forward_ios
Om produktet
-
Mere fra
Læsø Saltcare:
-15%
150 ml
Læsø Saltcare
Conditioner - 150 ml.
119 kr.
På lager
793,33 kr / l
Tilføj
list_alt_add
200 ml
Læsø Saltcare
Diffuser Skovbrynet
200 kr.
På lager
999,75 kr / l
Tilføj
list_alt_add
-15%
100 ml
Læsø Saltcare
Gel - 100 ml.
140 kr.
På lager
1.400 kr / l
Tilføj
list_alt_add
-15%
100 ml
Læsø Saltcare
Creme - 100 ml.
140 kr.
På lager
1.400 kr / l
Tilføj
list_alt_add
-15%
150 ml
Læsø Saltcare
Lotion 150 ml
140 kr.
På lager
933,33 kr / l
Tilføj
list_alt_add
-15%
230 ml
Læsø Saltcare
Skrubbecreme - 250 ml.
191 kr.
På lager
830,43 kr / l
Tilføj
list_alt_add
-23%
150 ml
Læsø Saltcare
Shampoo 150 ml
108 kr.
På lager
720 kr / l
Tilføj
list_alt_add
200 ml
Læsø Saltcare
Diffuser Grøftekanten
199 kr.
På lager
995 kr / l
Tilføj
list_alt_add
200 ml
Læsø Saltcare
Diffuser Urtehaven
200 kr.
På lager
999,75 kr / l
Tilføj
list_alt_add
chevron_left
chevron_right