menu
Hjem
> Hudpleje
> Kropspleje
zoom_in
Lernberger Stafsing Smoothing Leave-On Body Serum 150ml
Lernberger Stafsing
Køb nu
264 kr.
open_in_new
add
Liste
Priser
Om produktet
south
sort
add
264 kr.
På lager
arrow_forward_ios
add
270 kr.
På lager
arrow_forward_ios
add
270 kr.
På lager
arrow_forward_ios
add
270 kr.
På lager
arrow_forward_ios
Om produktet
-
Mere fra
Lernberger Stafsing:
500 ml
Lernberger Stafsing
Repairing & Protecting Conditioner - 500 ml.
279 kr.
På lager
558,4 kr / l
Tilføj
list_alt_add
50 ml
Lernberger Stafsing
BB Cream Leave-In Treatment 50ml
95 kr.
På lager
190 kr / 100 ml
Tilføj
list_alt_add
250 ml
Lernberger Stafsing
Shampoo Volumising & Thickening 250 ml
179 kr.
På lager
716 kr / l
Tilføj
list_alt_add
250 ml
Lernberger Stafsing
All-over Hair & Body Shampoo Shampoo for Hair, Beard & Body 250 ml
211 kr.
På lager
844 kr / l
Tilføj
list_alt_add
200 ml
Lernberger Stafsing
Thickening Fiber Mousse Volumizing & Thickening 200 ml
184 kr.
På lager
920 kr / l
Tilføj
list_alt_add
300 ml
Lernberger Stafsing
Soft Hold Hairspray 300 ml
224 kr.
På lager
746,67 kr / l
Tilføj
list_alt_add
200 ml
Lernberger Stafsing
BB Spray - Leave-in Primer 200 ml
192 kr.
På lager
960 kr / l
Tilføj
list_alt_add
200 ml
Lernberger Stafsing
Volumizing & Thickening Blowdry 200 ml
217 kr.
På lager
1.085 kr / l
Tilføj
list_alt_add
200 ml
Lernberger Stafsing
Lernberger Stafsing Blowdry Spray
172 kr.
På lager
860 kr / l
Tilføj
list_alt_add
80 ml
Lernberger Stafsing
Dryclean Volumizing & Refreshing 80ml
65 kr.
På lager
812,5 kr / l
Tilføj
list_alt_add
50 ml
Lernberger Stafsing
Sun Defence Face Cream SPF50
279 kr.
På lager
558,4 kr / 100 ml
Tilføj
list_alt_add
50 ml
Lernberger Stafsing
Multi Correcting Cream
349 kr.
På lager
698 kr / 100 ml
Tilføj
list_alt_add
150 ml
Lernberger Stafsing
BB Cream – Leave-in Treatment 150 ml
180 kr.
På lager
1.200 kr / l
Tilføj
list_alt_add
80 ml
Lernberger Stafsing
Root Camouflage Dark Blonde
159 kr.
På lager
1.987,5 kr / l
Tilføj
list_alt_add
120 ml
Lernberger Stafsing
Smoothing Silk Coat 120 ml
210 kr.
På lager
1.750 kr / l
Tilføj
list_alt_add
250 ml
Lernberger Stafsing
Shampoo Hydrating & Strengthening
159 kr.
På lager
636 kr / l
Tilføj
list_alt_add
75 ml
Lernberger Stafsing
Lernberger Stafsing Hand Cream 75ml
175 kr.
På lager
2.336 kr / l
Tilføj
list_alt_add
50 ml
Lernberger Stafsing
Lernberger Stafsing Day Cream
415 kr.
På lager
830 kr / 100 ml
Tilføj
list_alt_add
200 ml
Lernberger Stafsing
Heat Protect Spray Strenght & Protection 200 ml
184 kr.
Ikke på lager
920 kr / l
200 ml
Lernberger Stafsing
Lernberger Stafsing Saltwater Spray
172 kr.
På lager
860 kr / l
Tilføj
list_alt_add
chevron_left
chevron_right