menu
Hjem
> Mad og drikke
> Te og kaffe
zoom_in
Cosmoveda Pitta Dosha Te Økologisk 25 breve
Cosmoveda
Køb nu
70 kr.
open_in_new
add
Liste
Priser
Om produktet
south
sort
add
70 kr.
På lager
arrow_forward_ios
add
70 kr.
På lager
arrow_forward_ios
Om produktet
-
Mere fra
Cosmoveda:
25 g
Cosmoveda
Fennikel hele Ø
24 kr.
På lager
96 kr / 100 g
Tilføj
list_alt_add
-10%
18 g
Cosmoveda
Korianderblade Revet Økologisk 18 g
24 kr.
På lager
134,72 kr / 100 g
Tilføj
list_alt_add
100 g
Cosmoveda
Ayurveda Krystal Salt 100 g
19 kr.
På lager
190 kr / kg
Tilføj
list_alt_add
25 g
Cosmoveda
Dal Masala Krydderiblanding Økologisk 25 g
38 kr.
På lager
151,8 kr / 100 g
Tilføj
list_alt_add
30 g
Cosmoveda
Hvidløgspulver 30 g
32 kr.
På lager
106,5 kr / 100 g
Tilføj
list_alt_add
20 g
Cosmoveda
Galangarod pulver Økologisk 20 g
25 kr.
På lager
124,75 kr / 100 g
Tilføj
list_alt_add
-10%
80 g
Cosmoveda
Shatavaripulver Ø 80g.
135 kr.
På lager
1.687,5 kr / kg
Tilføj
list_alt_add
25 g
Cosmoveda
Koriander Pulver Økologisk 25 g
24 kr.
På lager
96 kr / 100 g
Tilføj
list_alt_add
250 ml
Cosmoveda
Appelsinblomstvand Økologisk 250 ml
73 kr.
På lager
291,8 kr / l
Tilføj
list_alt_add
400 g
Cosmoveda
Rismel Fuldkorn Økologisk 400 g
48 kr.
På lager
119,88 kr / kg
Tilføj
list_alt_add
-5%
80 stk
Cosmoveda
Triphala Økologisk 80 kapsler
171 kr.
På lager
2,14 kr / stk
Tilføj
list_alt_add
25 g
Cosmoveda
Nelliker Hele Økologisk 25 g
38 kr.
På lager
152 kr / 100 g
Tilføj
list_alt_add
35 g
Cosmoveda
Peber Hel Økologisk 35 g
45 kr.
På lager
128,43 kr / 100 g
Tilføj
list_alt_add
30 g
Cosmoveda
Asafoetida Ø 30 g
85 kr.
På lager
283,33 kr / 100 g
Tilføj
list_alt_add
90 g
Cosmoveda
Bukkehornfrø Pulver Økologisk 90 g
75 kr.
På lager
832,78 kr / kg
Tilføj
list_alt_add
25 g
Cosmoveda
Kanel pulver Ceylon Ø - 25 g
38 kr.
På lager
152 kr / 100 g
Tilføj
list_alt_add
900 g
Cosmoveda
Kokosolie (u. smag) Ø 900 g
150 kr.
På lager
166,61 kr / kg
Tilføj
list_alt_add
250 ml
Cosmoveda
Rosenblomstvand Økologisk 250 ml
73 kr.
På lager
291,8 kr / l
Tilføj
list_alt_add
80 stk
Cosmoveda
Andrographis Økologisk 80 kapsler
200 kr.
På lager
2,5 kr / stk
Tilføj
list_alt_add
chevron_left
chevron_right